כניסה

הפיזיולוגיה של ההתנהגות

מחבר/ת: קרלסון, ניל ר'מחבר/ת: בירקט, מליסה א'
הפיזיולוגיה של ההתנהגות

תקציר:
"הפיזיולוגיה של ההתנהגות" צולל אל מעמקיו הנסתרים של מוח האדם, האיבר המורכב ביותר וללא ספק המרתק והמסקרן ביותר- מרכז השליטה והבקרה של הגוף. אנשי מדע ורוח מנסים זה שנים רבות לפענח את מבנהו הסבוך של המוח, את אופן פעולתו ואת הדרך שבה הוא קובע את התנהגותנו. כיום עומדות לרשותם של החוקרים טכנולוגיות ושיטות המספקות מידע רב על המוח ומאפשרות לנו להבין את טיבו ולרדת לעומקו של הקשר שבין הגוף לנפש. בספר תוכלו לגלות בין היתר כיצד חושינו פועלים ומהי תפיסת כאב, מה גורם לנו ריגוש ומה מניע התנהגות רבייה, מהי התמכרות ומה מוביל להתפתחות הפרעות פסיכולוגיות ופסיכיאטריות שונות. הספר מיועד בעיקר לסטודנטים לפסיכולוגיה, אך גם תלמידי ביולוגיה ורפואה ואנשים תאבי דעת מתחומים אחרים עשויים למצוא בו עניין. הקריאה בו אינה מצריכה ידע קודם בנושא. ספרו הנודע של ניל ר' קרלסון במהדורה מעודכנת זו, שנכתבה בשיתוף עם מליסה א' בירקט, מוגש לכם בתרגום רהוט לעברית, והוא כולל קישורים אינטראקטיביים המובילים אל עזרי למידה שפותחו במיוחד עבורו. -- מאתר ההוצאה.

 
כמות הזמנות לכותר: 0
יש להעריך כי מספר ימי ההמתנה המשוער יהיה כמות ההזמנות כפול מספר ימי השאלה עבור כל עותק.
 

עותקים

מספרמיקום מס' מיון סימן מדף כרך
110310 ‭612.8‬ קרל

הוספה לעגלה מה זה

מחברמחבר/ת: קרלסון, ניל ר'מחבר/ת: בירקט, מליסה א'
שם כותרהפיזיולוגיה של ההתנהגות
מס' מיון612.8
סימן מדףקרל
משפט‏ ‏אחריותניל ר' קרלסון, מליסה א' בירקט ; עריכה מדעית של המהדורה העברית - רביד דורון ; [תרגום: יעל לביא-אבנון... [ואחרים] ; עריכת תרגום: ענת אראל-גפני]
מהדורהמהדורה 12
מדיהספרים
סוגספר עיון
גובה27 ס"מ
מו''ל/יםהאוניברסיטה הפתוחה
זמן הוצאה2019
זמן הוצאה(עברי)תשע"ט
מקום הוצאהרעננה
כרך2 כרכים
מסת''ב978-965-06-1590-1 (כרך א)
מה''ד19-2375
שפהעברית
תאריך קיטלוג30/8/2019
תארניםאנטומיה ; הפרעות נפשיות ; חושים ; מערכת העצבים ; פסיכופיסיולוגיה ; פסיכופרמקולוגיה ; שינה ; תקשורת בין-אישית ;
הערותהתוכן: כרך א. מבוא; תאי מערכת העצבים, מבנם ותפקודיהם; מבנה מערכת העצבים; פסיכופרמקולוגיה; שיטות וגישות במחקר; ראייה; שמיעה; חושי הגוף והחושים הכימיים; תנועה והשליטה בה; שינה ומקצבים ביולוגיים. -- כרך ב. התנהגות רבייה; ריגוש; התנהגות בליעה; למידה וזיכרון; תקשורת בין בני אדם; הפרעות נוירולוגיות; סכיזופרניה והפרעות אפקטיביות; הפרעות עקה, חרדה והפרעות נוירו-התפתחותיות; סמים ממכרים. התוכן: כרך א. מבוא; תאי מערכת העצבים, מבנם ותפקודיהם; מבנה מערכת העצבים; פסיכופרמקולוגיה; שיטות וגישות במחקר; ראייה; שמיעה; חושי הגוף והחושים הכימיים; תנועה והשליטה בה; שינה ומקצבים ביולוגיים. -- כרך ב. התנהגות רבייה; ריגוש; התנהגות בליעה; למידה וזיכרון; תקשורת בין בני אדם; הפרעות נוירולוגיות; סכיזופרניה והפרעות אפקטיביות; הפרעות עקה, חרדה והפרעות נוירו-התפתחותיות; סמים ממכרים.
 

לשימושים נוספים

תצוגת הדפסה

חזרה לדף קודם
דברו איתנו בווצאפ

תפריט נגישות